III etap inwestycji POLNA SIELANKA w Rembelszczyźnie.
Powstaje 5 domów.
Ogrzewanie podłogowe na całym parterze oraz w łazienkach na piętrze.
Rekuperacja w cenie.
Działki od 1017 m2.
Osiedle posiada własną infrastrukturę, w tym: ogrodzenie główne i brama wjazdowa, dojazdy, działki z indywidualnymi ogrodzeniami i furtkami. Ponadto domy będą zaopatrzone w zimną (z sieci miejskiej) i ciepłą wodę (indywidualny kocioł gazowy CO i CW), przyłącza energetyczne.
Zakończenie IV kwartał 2025 roku.
Domy są zaprojektowane z zachowaniem podziału na strefę wspólną (parter) i prywatną (piętro), a także dodatkową przestrzeń na poddaszu, którą można zaaranżować w dowolny sposób.
Lokalizację wyróżnia duży odsetek terenów zielonych i bliskość ośrodków/terenów rekreacyjnych. Zarówno młodzi ludzie, prowadzący aktywny tryb życia, jak i rodziny z dziećmi i osoby na zasłużonej emeryturze, którym szczególnie zależy na spokoju i bliskości zieleni znajdą tu dom dla Siebie.
Tereny graniczące z warszawską Białołęką cieszą się coraz większym zainteresowaniem osób poszukujących alternatywy dla zatłoczonego i zanieczyszczonego centrum. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze handlowo-usługowej, dobrym połączeniom drogowym i komunikacji miejskiej, Rembelszczyzna w Gminie Nieporęt jest atrakcyjną ofertą z perspektywy nabywców nieruchomości. Inwestycja znajduje się w odległości 18 km od Starego Miasta w Warszawie i 8 km od Legionowa.
Nasze domy zaspokoją potrzeby nawet większej rodziny, pozwalając również wygospodarować miejsce na wymagające hobby czy domowe biuro.
Z okien domów roztacza się widok na polną sielankę i lasy oraz luźna zabudową domów jednorodzinnych. Tuż przy inwestycji 9 min. piechotą znajdują się przystanki autobusowe linii 705 (Metro Marymont), 734, 735 i 736. Z perspektywy osób, które często wyjeżdżają poza miasto, istotną informacją jest także dogodny dojazd do Lotniska Modlin i Ekspresowej obwodnicy Warszawy S8 tylko 7 min samochodem.
POWIERZCHNIA DOMU:
PARTER: 65.84 m2
1. HOL - 7.49 m2
2. KOMUNIKACJA - 2.41 m2
3. ŁAZIENKA - 3.04 m2
4. SALON - 20.39 m2
5. KUCHNIA - 11.58 m2
6. POM. TECHNICZNE - 3.43 m2
7. GARAŻ - 17.50 m2
PIETRO: 53.08 m2
1. KOMUNIKACJA - 4.29 m2
2. ŁAZIENKA - 7.51 m2
3. SYPIALNIA - 14.43 m2
4. SYPIALNIA - 13.40 m2
5. SYPIALNIA - 13.45m2
PODDASZE NIEUŻYTKOWE:
27.5 m2. Po podłodze ok. 65 m2.
1. OPEN SPACE - 25 m2
2. ŁAZIENKA - 2.5 m2
POW. LOKALU - 146.42 m2
POW. UŻYTKOWA - 118.92 m2
POW. ZIELENI - 772.7 m2
POW. UTWARDZONA - 77.3 m2
PODDASZE: NIE WLICZONE W POWIERZCHNIE UŻYTKOWE:
TECHNOLOGIA WYKONANIA:
Standard Wykończenia Sporządzony dla Inwestycji Polna Sielanka III etap
Ul. Ustronna, Rembelszczyzna
Liczba kondygnacji:
Dwie kondygnacje oraz poddasze nieużytkowe.
Technologia wykonania:
Ławy fundamentowe żelbetowe wylewane. Ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych, izolowane przeciwwodnie pionowo i poziomo, docieplone styropianem gr. 10 cm Stopy fundamentowe żelbetowe wylewane. Ściany zewnętrzne - z bloczków ceramicznych np.: Porotherm 25 P+W klasa 15 z izolacją termiczną (ociepleniem) styropianem grafitowym gr. 20 cm (styropian ƛ max 0,033 W/m*K.). Ściany w miejscach dylatacji konstrukcji podwójne murowane z bloczków ceramicznych np.: Porotherm 25 P+W klasa 15 dylatacją 3 cm. Strop nad parterem żelbetowy wylewany. Strop nad piętrem z belek drewnianych opartych na wieńcach i ścianach działowych. Część drewniana stropu zostanie wykończona od góry deską o gr. 4 cm od spodu ocieplona wełną 15 cm + 5 cm oraz zostanie zainstalowany sufit z płyt g-k na stelażu.
Wieńce żelbetowe wylewane. Belki i podciągi żelbetowe wylewane. Nadproża prefabrykowane lub żelbetowe wylewane. Trzpienie żelbetowe wylewane. Schody wewnętrzne z parteru na piętro żelbetowe wylewane. Bez schodów stałych z piętra na poddasze wyłaz strychowy. Kominy wentylacyjne, komin spalinowy z wkładów stalowych lub z kształtek systemowych typu PRESTO, dymowy dla podłączenia kominka z kształtek systemowych typu PRESTO. Wentylacja - rekuperacja. Więźba dachowa drewniana. Pokrycie dachu blacha dachówkowa na rąbek. Rynny i rury spustowe z PCV. Wyłaz na strych w suficie nad piętrem. Okno dachowe z funkcją wyłazu na poddaszu Tynk strukturalny w odcieniach bieli. Cokół w kolorze szarymi. Na elewacji elementy dekoracyjne - okładzina drewnopodobna.
Standard prac wykończeniowych w części wspólnej Budynku i terenie wokół niego.
I Drogi:
Wjazd na teren osiedla z drogi publicznej - nawierzchnia dojazdowa do posesji z kostki betonowej drobnowymiarowej. Nawierzchnia miejsc parkingowych na posesji z kostki brukowej lub kraty trawnikowej. Garaże wbudowane jednostanowiskowych, ogrzewane, tynkowane, wyposażone w instalację elektryczną, bramy do garaży segmentowe z napędem.
II Infrastruktura zewnętrzna.
Kanalizacja sanitarna - odprowadzenie ścieków sanitarnych do szczelnych zbiorników bezodpływowych. Kanalizacja deszczowa - odprowadzenie wód deszczowych do zewnętrznej sieci kanalizacji deszczowej rozsączającej. Sieć wodociągowa przyłącza wodociągowe zasilane z sieci gminnej. Sieć gazowa - sieć gazociągu i przyłączy gazowych do budynku średniego ciśnienia z rur polietylenowych PE. Sieć energetyczna - złącza kablowe, linie kablowe oświetlenia. Lokalizacja miejsc do gromadzenia odpadów stałych
III Ogrodzenie .
Ogrodzenia metalowe, systemowe. Brama wjazdowa. Ogrodzenie i zagospodarowanie ogródków: Teren ogródków przypisanych do lokali
Ogrodzenie ogródków metalowe systemowe
W podstawowym standardzie wykończenia zawarte jest wyprofilowanie terenu. Przygotowanie gruntu pod nasadzenia we własnym zakresie. Nie wykonuje się podestów (tarasów), ani schodów z lokalu do ogródka. Na terenie ogródków mogą występować elementy infrastruktury podziemnej osiedla wpływające na możliwość nasadzeń.
Liczba lokali w budynku:
W budynku znajdować się będą 2-3 lokale mieszkalne.
Liczba miejsc garażowych i postojowych:
W ramach Zadania Inwestycyjnego zrealizowane zostaną dla każdego lokalu mieszkalnego po 1 garażu wbudowanym w budynek oraz 1 miejsce postojowe na podjeździe.
Dostępne media w budynku:
Prąd, gaz, woda, kanalizacja do zbiornika bezodpływowego tzw. szambo, telewizja i internet rozprowadzone po budynku w miejscach wskazanych na projekcie i do skrzynki wewnątrz budynku do dalszego podłaczenia z sieci właściwych operatorów, kanalizacja deszczowa wewnętrzna rozsączająca.
Dostęp do drogi publicznej:
Zapewniony dostęp do drogi publicznej
Określenie zakresu i standardu prac wykończeniowych lokalu.
I Roboty ogólnobudowlane.
Drzwi wejściowe do lokali i brama garażowa w odcieniach szarości.
Stolarka zewnętrzna: PCV profil VEKA 82 lub podobne, współczynnik Uw < 0,85W/m2K (w okleinie drewnianej, od wewnątrz - białym), szyby zespolone dwukomorowe, okucia obwiedniowe. Parapety zewnętrzne metalowe (w odcieniach szarości). Posadzki parteru beton gr. 10 cm na zagęszczonej podsypce piaskowej, izolacja przeciwwilgociowa, styropian gr. 15 cm, podkład betonowy gr. min 6 cm. Posadzka na piętrze: strop, styropian 5 cm, podkład betonowy gr. min 5 cm, Ścianki działowe np. z bloczków ceramicznych np. Porotherm 25 P+W klasa 15 o gr. 10 cm, ewentualne zabudowy i wypełnienia z płyt gipsowo-kartonowych, szpachlowane. Tynki - tynki gipsowe kat IV. Izolacja i ocieplenie pomiędzy piętrem a nieużytkowym poddaszem wełna mineralna między belkami gr. 15 cm i na krokwiowo 5 cm, paraizolacja, sufit z płyt g-k (szpachlowane łączenia) Nie wykonuje się: drzwi wewnętrznych (pozostawione otwory zgodne z podkładem projektowym), parapetów wewnętrznych, wykończeń schodów i podłóg.
II Instalacje wodno kanalizacyjne.
Lokal będzie podłączony do gminnej sieci wodociągowej oraz zbiornika bezodpływowego. Wewnętrzna instalacja kanalizacji sanitarnej obejmuje wykonanie kompletnego rozprowadzenia pionowego i poziomego z rur PCV. Wewnętrzna instalacja wody zimnej i ciepłej obejmuje wykonanie kompletnego rozprowadzenia pionowego i poziomego rur PE zgrzewanych lub rur typu PEX. Lokale wyposażone będą w podejście do kranów zewnętrznych (bez wodomierzy ogrodowych). Zestaw wodomierzowy będzie umieszczony w budynku w garażu lub kotłowni . Nie wykonuje się białego montażu (w tym kranów).
III Instalacja centralnego ogrzewania.
Standardowa ilość, wielkość i lokalizacja elementów grzewczych (w tym kotła) Źródłem ciepła dla instalacji centralnego ogrzewania i wody ciepłej jest indywidualny kocioł jednofunkcyjny (w podstawowy standard wykończenia wchodzi montaż kotła z zasobnikiem 100l, sterownika, oraz pompy obiegowej). Elementy grzejne: ogrzewanie podłogowe (salon, kuchnia, łazienka na parterze i piętrze oraz wiatrołap. Grzejniki drabinkowe w łazienkach na parterze i piętrze. Grzejniki stalowe, płytowe wyprowadzone ze ściany.
IV Instalacja gazowa.
Lokal będzie podłączony do sieci gazowej. Szafka gazowa w linii ogrodzenia, w szafce zainstalowany jest kurek odcinający sieć oraz licznik gazowy (warunek: podpisanie przez właściciela lokalu umowy na dostawę gazu). Wewnętrzna instalacja gazowa: rozprowadzenie natynkowo przewodów gazowych w rurach spawanych i podłączenie gazowego kotła CO i CCW.
V Instalacja elektryczna.
Lokal będzie podłączony do sieci elektrycznej. Standardowa ilość i lokalizacja gniazd dla odbiorników elektrycznych oraz punktów oświetleniowych sufitowych i wypustów kinkietowych Szafki elektryczne licznikowe z zainstalowanymi licznikami elektrycznymi (warunek: podpisanie przez właściciela lokalu umowy na dostawę energii elektrycznej) Pomiar energii 3-fazowy bezpośredni. Linie zasilające dla lokalu prowadzone kablem od szafki elektrycznej zlokalizowanej w linii ogrodzenia budynku do tablicy mieszkaniowej rozdzielczej (TM). Instalacje elektryczne gniazdowe 3-fazowe 230/400V i 1-fazowe 230V: - obwód siłowy 3-fazowy tj. (zasilający kuchnię elektryczną) zakończony wypustem,
- obwody 1-fazowe zasilające odbiory technologiczne i ogólnego przeznaczenia,
Instalacja wykonywana w systemie bezpuszkowym. Instalacja oświetleniowa: - Instalacja zasilająca wykonana w całości przewodami o izolacji 750V
- Nie wykonuje się dostawy i montażu opraw oświetleniowych ani gniazd wtykowych i elektrycznych.
VI Instalacja teletechniczna, inna.
Standardowa ilość i lokalizacja gniazd instalacji teletechnicznej W lokalu wykonana będzie wewnętrzna instalacja teletechniczna obejmująca: - okablowanie podtynkowe dla instalacji TV,
- okablowanie podtynkowe dla instalacji internetowej sprowadzona do szafki teletechnicznej,
- okablowanie do domofonu.
ODLEGŁOŚCI:
- przystanek autobusowy ZTM 900 m - 1,5 km. Autobusy w kierunku Legionowa i Warszawy - Metro Marymont,
- market 700 m Lewiatan - 1,9 km - Biedronka, Lidl,
- bankomat 1000 m,
- szkoły / przedszkola 2,9 km,
- Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nieporęcie z krytym basenem i strefą relaksu ( sauny) - 2,9 km,
- Urząd Gminy Nieporęt 5 km,
- Zalew Zegrzyński 8 km,
- Legionowo 8 km,
- CH Targówek 10 km
- centrum Warszawy (PKiN) 22 km.
powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 KC oraz innych właściwych przepisów
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )