Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Rembelszczyzna – na sprzedaż i na wynajem Rembelszczyzna

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Lokal handlowy Rembelszczyzna

Rembelszczyzna,mazowieckie

41,96 zł/m²715 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowy, wolnostojący obiekt magazynowo biurowo usługowy zlokalizowany w okolicach ul. Płochocińskiej. Powierzchnia obiektu obejmuje halę magazynową o powierzchni 550 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Biuro z garażem

Mokotów,Warszawa(Rembelszczyzna + 17 km)

61,90 zł/m²105 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 105 m , położony przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku z windą. Funkcjonalny układ 4.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Łomianki

Łomianki(Rembelszczyzna + 11 km)

94,34 zł/m²26,50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal biurowy o powierzchni około 26,5m2 do wynajęcia w cenie 2500 zł. Znajduje się na pierwszym piętrze obiektu handlowo-usługowo-biurowego, usytuowanego przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa(Rembelszczyzna + 17 km)

60 zł/m²85 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy Lokal pełni funkcję biurową, wysokość użytkowa 3 m. Podłoga techniczna z wykładziną dywanową z możliwością dowolnej relokacji flor-boxów, w których znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Szałwiowa

Żerań,Warszawa(Rembelszczyzna + 17 km)

44 zł/m²145 m² 6 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 145 m2, warszawa Żerań. Standard: wykładzina otwierana okna podwieszane sufity oświetlenie ledowe światłowód media: woda, prąd, gaz atuty: doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa(Rembelszczyzna + 17 km)

78 zł/m²115,54 m² 9 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz idealnej przestrzeni biurowej w Warszawie? To biuro oferuje prestiż, nowoczesność i doskonałą dostępność komunikacyjną. Lokalizacja na Woli, dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Krucza,Warszawa(Rembelszczyzna + 17 km)

105,87 zł/m²172 m² 18 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal biurowy W kamienicy W śrómieściu Biuro w odrestaurowanej kamienicy | Idealna lokalizacja w Centrum Miasta | Klasyczne wnętrza wykończone w wysokim standardzie | 6.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa(Rembelszczyzna + 17 km)

100 zł/m²100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na parterze W nowej inwestycji Dla pierwszego najemcy | Stan deweloperski | Elegancki budynek apartamentowy | Dobrze skomunikowany ***** standard: zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Warszawa(Rembelszczyzna + 17 km)

70 zł/m²57,29 m² 4 010 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr S04, usytuowany w Galerii Południowej Dworca Kolejowego Warszawa Centralna. Lokal o pow. 57,29 składa się z 20,8 m2 powierzchni zasadniczej oraz ok. 36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²77,09 m² 7 709 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kluczowe parametry: przeznaczenie: handel, usługi, gastronomia Powierzchnia: 77,09 m2 Lokalizacja: ul. Grójecka róg Spiskiej Wysokość 3,35 m Standard: lokal w dobrym stanie wymaga jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Warszawa

Targówek,Warszawa(Rembelszczyzna + 17 km)

129,41 zł/m²170 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia przestrzeń gastronomiczną o powierzchni 170m2 zlokalizowaną na Targówku. Przestrzeń znajduje się w niezależnym budynku.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij